مرجع قالب : تم33

http://tm33.loxblog.com

دانلود نرم افزار بازی سازی سه بعدی

تـــــمـــــ ســـیــــــ و ســـــــهــــ

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
دانلود نرم افزار بازی سازی سه بعدی

Autodesk Stingray یک موتور بازی سازی مدرن از کمپانی اتودسک است که بر مبنای یک معماری قدرتمند و داده محور برای بازی سازی سه بعدی حرفه ای و همچنین انجام پروژه های انیمشن سازی سه بعدی، طراحی و مصورسازی بی نظیر و پیشرفته توسعه داده شده است.

برای دانلود به ادمه مطلب بروید...

توضیحات / دانلود گزارش کد : 894
نرم افزار طراحی و ساخت بازی Unity Professional 5.1.2 f1 Final x86/x64

نرم افزار و موتور بازی سازی می باشد که قادر است علاوه بر ساخت انواع بازی ها ، به کمک معماران و مهندسان نیز بیایید . این نرم افزار با داشتن محیط کاربرپسند ، با درگ اند دراپ کردن به راحتی کارهایتان و پروژه هایتان را با این نرم افزار ارزشمند انجام دهید . اگر مایل هستید به بازی سازی روی بیاورید پیشنهاد ما برای شما این نرم افزار یعنی یونیتی می باشد ، بازی های ماشین سواری ، بازی اکشن و … را تنها با یک کلیک انجام دهید .

توضیحات / دانلود گزارش کد : 787
نرم افزار طراحی و ساخت بازی های سه بعدی Unity Professional v5.2.0f3

یونیتی جزو چهار موتور بازی ساز بزرگ می باشد که البته روز به روز در حال پیشرفت است، طی چند سال اخیر بسیای از بازی سازان به سمت این موتور گرایش پیدا کرده اند، حتی در داخل کشور نیز بسیاری از شرکت های بازی سازی این موتور را به عنوان موتور بازی ساز خود انتخاب کرده اند و در حال ساخت بازی با این موتور بازی ساز هستند. ساخت بازی با این موتور بازی ساز بسیار ساده است چرا که بیشتر کار در محیط ویژوال انجام می شود، یعنی حدود ۸۰ درصد کار بدون کدنویسی انجام می شود و تنها حدود ۲۰ درصد کار کدنویسی است، که این موضوع باعث جذب بسیاری از کاربران علاقه مند به بازی سازی شده است که علم زیادی در برنامه نویسی ندارند.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 748
نرم افزار طراحی و ساخت بازی های سه بعدی Unity Professional 5.2.0 f3 Final

 نسخه Mac

 
توضیحات / دانلود گزارش کد : 659
نرم افزار طراحی و ساخت بازی های سه بعدی Unity Professional v5.2.0f3
توضیحات / دانلود گزارش کد : 653
نرم افزار طراحی بازی GameMaker Studio v1.4.1657
توضیحات / دانلود گزارش کد : 642