مرجع قالب : تم33

http://tm33.loxblog.com

هک کردن رمز فایل های فشرده hack .rar

تـــــمـــــ ســـیــــــ و ســـــــهــــ

آخرین ارسالی های انجمن

last answers on forum
هک کردن رمز فایل های فشرده hack .rar
توضیحات / دانلود گزارش کد : 926
دانلود برنامه  ADMIŊ13:3 برای کامپیوتر

بسیاری از وب سایت ها و هکرها از آدرس IP شما برای نظارت بر آدرس خانه و سایر اطلاعات شخصی شما استفاده میکنند، آدرس IP شما هویت آنلاین شما می باشد و می تواند توسط هکرها مورد استفاده قرار گیرد. نرم افزار  super hide ip اجازه می دهد تا به صورت مخفی به گشت و گذار در  اینترنت بپردازید و با رمزگذاری کردن فعالیت های شما از سرقت اطلاعات شخصی شما محافظت می کند.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 925
رمز گذاری روی فایل ها و پوشه ها با نرم افزار My Lockbox

آیا تا به حال فایلی را برای دانلود قرار داده اید؟

آیا دوست دارید فایل مورد نظر شما دارای پسوردی با نام وب خودتان باشد؟

برای همه این کارها نرم افزار رمزگذاری مورد نیاز شما است.

امیدوارم اولین پُستم ، مفید واقع شده باشه ...

توضیحات / دانلود گزارش کد : 862
دانلود آنتی ویروس ای وی جی AVG AntiVirus 2016 16.41.7442

AVG Antivirus یکی از کامل ترین و بهترین برنامه های آنتی ویروس دنیا می باشد که توسط شرکت قدرتمند ای وی جی ساخته و گسترش داده شده است. نسخه جدید این برنامه شامل گزینه های بیشتری برای تامین امنیت سیستم بوده و همچنین امکان اسکن و حذف کامل ویروس ها را فراهم می آورد. با این برنامه می توانید به سادگی به بهبود سرعت سیستم خود کمک کرده و اطلاعات خود را در امنیت کامل نگه دارید. سرعت عملکرد نسخه جدید برنامه بسیار بهبود یافته است و تاثیر ناچیزی روی عملکرد سیستم خواهد داشت.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 757

اگر شما به دنبال یک آنتی ویروس سبک و قدرتمتد میگردید و از گشتن برای کرک ها و سریال های آنتی ویروس تان خسته شده اید ، میتوانید از ۳۶۰ Internet Security استفاده کنید . این نرم افزار یکی از نرم افزارهای در زمینه شناسایی و حذف تروجان ها می باشد که موتورهای این آنتی ویروس شامل موتور کلود انتی ویروس ۳۶۰ ، Machine learning cloud QVM engine و BitDefender می باشد. این نرم افزار سپر دفاعی برای جلوگیری از نفوذ هکرهاست یرای سیستم شما و به اصطلاح امنیت ۳۶۰ درجه را برای شما به ارمغان می اورد. ۳۶۰Internet Security شامل آنتی ویروس و ضد ابزارهای جاسوسی می باشد که جهت جلوگیری از ویروسی شدن سیستم و جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.

توضیحات / دانلود گزارش کد : 747
نرم افزار امنیتی بولگارد BullGuard Internet Security 2016 16.0.311.2
توضیحات / دانلود گزارش کد : 707
فایروال شخصی قدرتمند FortKnox Personal Firewall 16.0.105.0
توضیحات / دانلود گزارش کد : 690